Bluza medicala imprimata, editie speciala de Craciun - Lotus

TRANSPORT GRATUIT

Beneficiezi de transport gratuit la toate comenzile peste 250 lei. Livrare in max. 48 ore prin curierat rapid, in toate localitatile din Romania.



40,00 lei

Garantie 30 zile
Livrare rapida: 24-48h
Deschiderea coletului la livrare
Plata online cu cardul
Plata online cu card bancar (Visa/Maestro/Mastercard)

Daca ati ales metoda de plata "Online prin card bancar" este necesar sa completati un formular cu informatiile despre cardul dumneavoastra in pagina securizata a procesatorului de plati EuPlatesc.

Puteti plati cu carduri de credit/debit emise sub sigla Visa sau MasterCard: Visa/Visa Electron si MasterCard/Maestro.

Platile se efectueaza prin intermediul sistemului "3D Secure" elaborat de organizatiile care asigura tranzactiilor on-line acelasi nivel de securitate ca cele realizate la bancomat sau in mediul fizic, la comerciant.

Rate fara dobanda
Plata online in rate egale fara dobanda prin card de cumparaturi

Dupa ce veti introduce numarul de card in pagina procesatorului de plati, sistemul va detecta automat daca este un card eligibil pentru plata in rate, la una din bancile agreate de catre magazin si va afisa o lista de unde puteti alege numarul de rate dorit.

Prin card de credit emis de Banca Transilvania (pana la 12 rate fara dobanda pentru orice plata, daca alegeti plata in rate cu Star Card)
Sunt incluse in programul Star Card cardurile de cumparaturi: Star Forte, MasterCard Forte, MasterCard Forte pentru Medici, Star Gold, Visa Gold, Visa Gold BT-Rotary, Star Platinum, Visa Platinum, Visa Business Gold Credit Card, Visa Business Silver Credit Card, Visa Flying Blue Classic si Visa Flying Blue Premium.
Prin card de credit emis de BCR (oferta standard de 12 rate fara dobanda! Mai mult, primiti anual 1% bani inapoi.)
Cardurile de credit BCR inrolate in Programul de Rate cu 0% dobanda sunt: BUN DE PLATA Standard MasterCard sau Visa (inclusiv contactless), BUN DE PLATA Gold MasterCard sau Visa, MasterCard GOLD EUR, BCR Wizz Air MasterCard, EPB Platinum sau World Signia MasterCard
Prin card de credit emis de Alpha Bank (optiunea de plata in rate cu 0% dobanda prin cardul dvs. de cumparaturi de la Alpha Bank: VISA CREDIT, VISA GOLD, COSMOTE MASTERCARD, MASTERCARD CREDIT)
Plata prin OP
Plata prin virament bancar/ordin de plata
Beneficiar SC Neomed SRL
CIF: RO8728108
Sediu: Oradea, Str. Horea, Nr. 1
in conturile SC NEOMED SRL:
Banca: BCR Oradea ->Cont: RO33 RNCB 0032 0464 9682 0001
Banca: BRD Oradea ->Cont: RO09 BRDE 050S V321 1117 0500
Banca: Trezoreria Oradea ->Cont: RO63 TREZ 0765 069X XX00 2702

Bluza medicala imprimata, editie speciala de Craciun - Lotus

Bluza simpla, confort maxim, rezistenta sporita, destinata industriei alimentare, farmaceutice sau spitalelor, ideal pentru utilizarea de catre medici, asistente medicale in cabinete medicale, spitale, policlinici, etc. Imprimeuri placute in nuante calde, usor de intretinut, material de calitate, croiala dreapta, cu maneca scurta, 2 buzunare inferioare aplicate frontal, slituri laterale, lungime: la nivelul soldurilor, paspol in culoare potrivita cu imprimeul.
Compozitie: 45% poliester, 55% bumbac

Indicatii suplimentare:
- depozitati in spatii inchise in ambalajul original, bine aerisite, ferite de umezeala si de razele directe ale soarelui
- spalati in masina de spalat rufe, folosind program cu temperatura de maxim 90 de grade
- nu folositi inalbitori
- calcati la temperatura scazuta
- nu uscati prin centrifugare
- curatati chimic cu orice solvent in afara de tricloretilena

Dimensiuni:
Masura3XS2XSXSSMLXL2XL3XL4XL5XL
Latime spate3437384043464951545659
Bust4548505254586062656770
Talie4447495153575961646669
Sold4952535658615365687073
Lungime produs6971717274767777798181
Lungime maneca scurta2020202021222223242525
Tip produsBluza
Model:Femei

Scrieti o recenzie

Bluza medicala imprimata, editie speciala de Craciun - Lotus

Bluza medicala imprimata, editie speciala de Craciun - Lotus

Produse asemanatoare