Halat medical alb 3/4 cu guler rotund - Ema

Pret:110,00 lei
Alege Marime

Tabel de marimi

Marime Halat (EU)XSSMLXL2XL
Distanta intre umeri (cm)37383940.542.545
Circumferinta bustului (cm)9295100108116124
Circumferinta taliei (cm)858994100109117
Circumferinta soldurilor (cm)110112119125133142
Lungimea manecii (cm)6060616161.562
Lungime totala (cm)84.58687899193
Circumferinta maneca (cm)363738404244

Ideal ar fi ca masurile sa fie luate de altcineva, iar centimetrul sa fie tinut lejer. Daca masurile se incadreaza intre doua marimi din tabel, va recomandam sa achizionati marimea mai mare. Marimile din tabel sunt media masuratorilor a 10 produse, deci pot exista mici variatii. Va rugam sa ne contactati pentru informatii suplimentare.

Stoc epuizat Disponibilitate produse: Stoc epuizat

Anunta-ma cand este disponibil

Te intereseaza acest produs? Lasa-ne adresa de email si te anuntam imediat ce revine pe stoc.

Livrare gratuita Adauga in cos produse de inca 350 lei pentru livrare gratuita. Detalii livrare
Plata in rate Pana la 12 rate fara dobanda.
Retur in 14 zile Conform politicii de retur. Detalii retur
Ridicare din Easybox Alegi pe harta punctul de ridicare, la finalizarea comenzii.

Halat medical alb 3/4 cu guler rotund- Ema

Halatul medical Ema 3/4, cu capse, este un halat cu un aspect elegant, confort maxim si rezistenta sporita, cu guler rotund la baza gatului si maneca lunga. Halatul are un croi lejer si comod, din material usor, placut la atingere, nu se sifoneaza si isi pastreaza tinuta. Nu intra la apa, procentul de contractie din timpul spalarii fiind mai mic de 3%. Tesatura de calitate superioara, ce combina doua tipuri de material (poliester si bumbac), asigura confortul necesar profesionistilor din domeniul medical in activitatile lor zilnice. Acest tip de tesatura este preferat nu numai de profesionistii din domeniul medical, ci si de persoanele care lucreaza in industria cosmetica, hoteliera si alimentatie.

Indicatii suplimentare:
- spalati in masina de spalat rufe, folosind program cu temperatura de maxim 60 de grade
- se poate folosi orice inalbitor
- calcati la temperatura scazuta
- uscare prin centrifugare (max. 800 turatii)
- curatarea chimica nu este permisa

Compozitie: 65% poliester, 35% bumbac
Marimi disponibile: XS - XXL

  • Marca
  • Referinta
    DGEMAHALML2XL
  • Garantie persoane fizice
    30 zile
  • Tip produs
    Halat
  • Model:
    femei
  • Culoare
    alb
  • Material
    65% poliester, 35% bumbac
  • Inchidere
    cu capse

Recenzii de produse / Întrebări și răspunsuri

Evaluare medie

0.0
0 Recenzie
★★★★★ Excelent 0
★★★★☆ Bun 0
★★★☆☆ Mediu 0
★★☆☆☆ Slab 0
★☆☆☆☆ Groaznic 0

  • Recenzii (0)
  • Întrebări și răspunsuri (0)

  • Nume: Retur simplu si rapid
  • Cont IBAN (sau alte observatii)

    Ai 14 zile la dispozitie sa returnezi produsul.

  • fa clic aici pentru mai multe detalii,

Produse vizualizate

  • Termen de livrare: 6-8 saptamani
Canapea examinare Riva
Pret vechi: 3.038,00 lei Reducere: -527,00 lei
Pret: 2.511,00 lei
Se incarca...
Inapoi la inceput